Інформація про заходи, спрямовані на захист та підтримку осіб з інвалідністю

14.08.2019 07:04:16

За напрямком «Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю» бюджетної програми «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» на 2019 рік області затверджено фінансування у сумі 1,4 млн.грн, що дає змогу оздоровити 123 особи з інвалідністю, пов’язаною з загальним захворюванням та із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) і здійснити оплату перебування у санаторно-курортних закладах 3 супроводжуючих осіб.

Станом на 01 серпня 2019 року укладено 66 угод, відповідно до яких оздоровлено 37 осіб на суму 268,8 тис. грн. За домовленістю з оздоровчими закладами (по гарантійних листах) ще 60 осіб планується оздоровити у серпні – листопаді поточного року. 

Міністерством соціальної політики України на поточний рік для Херсонської області виділено 350 безоплатних санаторно-курортних путівок для ветеранів війни, осіб, на яких поширюються чинність законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та осіб з інвалідністю.

На сьогодні згідно термінів оздоровлення у путівках санаторно-курортне лікування пройшли 78 осіб з інвалідністю. 

Корисні посилання