Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

11.10.2019 08:21:39
Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Шовівторка у Верхньорогачицькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості спільно із фахівцями Верхньорогачицького бюро правової допомоги проводиться інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Шукачі роботи та зареєстровані безробітні знайомляться із нововведеннями та сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості. Зокрема про запровадження в роботу інституту кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

Олена Філімоненко, заступник начальника Верхньорогачицького бюро правової допомоги, інформує про переваги легальної зайнятості, ризики нелегального працевлаштування та загрози нелегальної трудової міграції, запобігання дискримінації та гендерної нерівності при працевлаштуванні на роботу.

По завершенню заходу присутні знайомляться з актуальними вакансіями на регіональному ринку праці, електронними сервісами державної служби зайнятості, отримують індивідуальні консультації у дистанційному пункті консультування бюро правової допомоги

Корисні посилання