Іноземні інвестиції в області – це довіра інвесторів

13.05.2017 15:17:30
Іноземні інвестиції в області – це довіра інвесторів

13 травня голова херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом з генеральним директором ТОВ СП «Нібулон» Олексієм Вадатурським взяв участь у розширеній нараді щодо будівництва об’єктів 25-ого терміналу у місті Гола Пристань. Також присутніми були представники всіх підрядних організацій, фахівці компанії та голова  Голої Пристані О.В.Бабич.


Черговий перевантажувальний термінал компанія зводить у рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком. 
«Будь-яка іноземна інвестиція для нашої області – передусім довіра інвесторів» - підкреслив голова херсонської ОДА Андрій Гордєєв, відомий своєю проєвропейською позицією.


У ході перевірки Олексій Вадатурський зазначив, що до 1 червня мають бути завершені всі будівельні роботи, а в лабораторії терміналу можуть відбуватися будь-які випробування по зерну. 
Також генеральний директор ТОВ СП «Нібулон», наголосив на тому, що компанія пройшла Європейський аудит і відповідає всім останнім вимогам ЄС.
Зараз на будівельному майданчику працюють більше 1500 будівельників із 75 організацій. У майбутньому планується надати 150 робочих місць.
Перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт планує розпочати роботу вже у червні 2017 року.


До розширеної наради приєднався і народний депутат України Олександр Співаковський.
«Об’єкт, який ми зараз бачимо, ще раз показує, що у Херсонську область ідуть інвестиції. Це створення робочих місць, інфрасктруктури, це люди, школи , розбудова соціальної сфери і т.д. Навколо цих об’єктів як раз з’являється все, що нам необхідно. Більш того, цей інфраструктурний об’єкт допоможе зберігати дороги. Перевіз зерна буде відбуватися не через Херсон, а йти сюди, далі вже по Дніпру» - поділився враженнями Олександр Володимирович.
На цьому наголосив і Андрій Гордєєв, сказавши, що 13 тис. машин більше не будуть перетинати Дніпро, а доставлятимуть вантаж до голопристанського терміналу, таким чином зберігати дороги.


Також Співаковський виказав підтримку таких проектів: «Такі речі повинні підтримуватися законодавчо. Від нас як народних депутатів залежить прийняття таких законів, які будуть підтримувати децентралізацію, руйнуватимуть монополії і дозволять залишати кошти на місцях, щоб розвивати регіони».Корисні посилання