Інструктивно-методична нарада для керівників закладів дошкільної освіти Генічеського району

31.05.2019 12:21:43
Інструктивно-методична нарада для керівників закладів дошкільної освіти Генічеського району

28 травня  2019 року у залі засідань Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області відбулася інструктивно-методична нарада для керівників  закладів дошкільної освіти  району за участю начальника Відділу освіти Ірини Попової, головного спеціаліста Головного управління Держпродспоживслужби у Генічеському районі Світлани Маклакової, методиста Генічеського районного методичного кабінету Ірини Пислар, керівників та методистів закладів дошкільної освіти району.

На нараді були розглянуті наступні питання:

  •  про підведення підсумків роботи закладів дошкільної освіти району за 2018-2019 навчального року;
  •     про організацію харчування у закладах дошкільної освіти Генічеського району;
  •  про участь закладів дошкільної освіти у районній методичній виставці «Компетентнісний підхід та особливості соціалізації  особистості в умовах створення єдиного освітнього простору».

Вихователем-методистом Генічеського ясла-садка №14 «Колосок» Генічеської районної ради Херсонської області Іриною Кравченко була представлена відеопрезентація роботи закладу з експериментально – дослідницької діяльності «Сучасні підходи до організації роботи з національно-патріотичного виховання дітей в умовах закладу дошкільної освіти».  

Начальник Відділу освіти Ірина Попова вручила почесні грамоти за багаторічну, сумлінну працю в галузі дошкільної освіти та з нагоди ювілею керівникам закладів дошкільної освіти Тетяні Каліночкіній та Світлані Дузенко.       

Після закінчення заходу всі керівники закладів дошкільної освіти отримали протокольні доручення за підсумками проведеної наради.

Корисні посилання