Інвестиційний потенціал Херсонщини в аграрній сфері презентували китайським підприємцям 

02.03.2021 11:08:08
Інвестиційний потенціал Херсонщини в аграрній сфері презентували китайським підприємцям 

Наразі українсько-китайська співпраця розвивається доволі стрімко, а країни вже стали стратегічними партнерами. Це співробітництво проявляється в багатьох сферах, зокрема, й в аграрній, яка є пріоритетною для Херсонщини. 

Інвестиційний потенціал Херсонщини в агропромисловій сфері сьогодні презентував перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій під час зустрічі з представником Китайської асоціації малих та середніх підприємств в Україні Ванг Пенгом та головою Центру просування інвестицій та торгівлі "Один пояс, один шлях" в Україні Гуань Сень Мей.

Також через онлайн-зв’язок до спілкування долучилися й китайські підприємці, які працюють у сільськогосподарській галузі. 

Дмитро Бутрій наголосив, що Херсонщина завжди відкрита до співпраці та обласна влада готова супроводжувати інвестиційні проєкти на всіх етапах їх реалізації, аж до моменту остаточного впровадження.

“Херсонщина - це унікальна територія, яка має великі можливості та завжди готова до співпраці з інвесторами. Сьогоднішня зустріч має стати початком плідної та взаємовигідної співпраці між Херсонщиною та китайськими підприємцями”, - зазначив Дмитро Бутрій. 

Детальніше про переваги аграрного сектору області розповіла в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Маргарита Степанова. За її словами, Херсонщина має великий потенціал для розвитку переробної промисловості, адже область є лідером в Україні з вирощування фруктів та овочів.  Також розвитку цієї галузі сприяє й те, що Херсонщина - це туристична область. 

У свою чергу представники китайської сторони висловили зацікавленість у співпраці в сільськогосподарській сфері Херсонщини. На переконання Ванг Пенга, об’єднання ресурсів та можливостей дозволять домогтися значних результатів.

Підбиваючи підсумки Дмитро Бутрій запропонував для подальшої співпраці в агропромисловій сфері конкретно визначити вимоги китайських інвесторів до інвестиційних майданчиків, а саме площу, наявність комунікацій та інші аспекти.Корисні посилання