Ірина Верещук ознайомилася з роботою КПВВ «Чонгар»

23.11.2021 12:50:16
Ірина Верещук ознайомилася з роботою КПВВ «Чонгар»

Триває робоча поїздка Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук на Херсонщину. Під час другого дня Ірина Андріївна разом з головою облдержадміністрації Геннадієм Лагутою оглянула режимну та сервісну зони КПВВ «Чонгар».

Він побудований у жовтні 2019 року. А в 2021 КПВВ «Чонгар» передано від АТ «Українська залізниця» до відання Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Пропускна спроможність КПВВ «Чонгар» становить 4000 пішоходів та 800 транспортних засобів на добу.

Крім того, ДП Мінреінтеграції вирішує питання розміщення автостанції на КПВВ "Чонгар" та "Каланчак" та налагодження автобусного сполучення між КПВВ та населеними пунктами.

Віце-прем’єр-міністр зазначила, що розглядається можливість придбання чотирьох електромобілів для КПВВ "Каланчак" і "Чонгар", які перевозитимуть людей від КПВВ до адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

Ще одним актуальним питанням є щеплення від коронавірусу жителів тимчасовоокупованих територій.

Ірина Верещук наголосила, що українці, які перетинають адміністративну межу з тимчасово окупованого Криму, будуть мати змогу вакцинуватися безпосередньо на КПВВ.Корисні посилання