Історична подорож «Воїн. Воля крізь віки»

11.10.2018 12:53:47
Історична подорож «Воїн. Воля крізь віки»

14 жовтня вся Україна відзначає свято, яке нероздільно пов’язане із розвитком війська та військових традицій, свято, яке закликає нас пишатися тим, що наші чоловіки – справжні патріоти, воїни, українці – День захисника України.

З цієї нагоди 10 жовтня 2018 року працівники комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» Оксана Мандрика та Ніна Белінська підготували та провели історичну подорож «Воїн. Воля крізь віки».

 Мандрівка проходила у формі спілкування учнів 6-го класу Нововоронцовської ЗОШ №2, голови громадської організації об’єднання учасників АТО Нововоронцовського району Дмитра Старушкевича та ветерана війни Євгена Вірієнка.

Протягом  усього заходу панувала атмосфера невимушеності та гарного настрою. Діти, спілкуючись з гостями, виявляли неабиякий ентузіазм та «засипали» героїв нескінченною лавиною запитань! Дякуємо Дмитру та Євгену, що витримали цей штурм в мирних умовах та цікаво, змістовно, з гумором  вели бесіду з маленькими патріотами.

З цікавістю учні переглядали й підготовані бібліотекарями відеоролики, побудовані на місцевих матеріалах, активно коментуючи їх, коли бачили знайомі обличчя.

Найбільш емоційно та драйвово під час зустрічі проходили огляд військової амуніції з можливістю приміряти експонати та фотозйомки з героями війни у тематичній зоні з відповідними атрибутами. Приємно, що щирий ентузіазм відчувався не лише серед дітей, а й серед присутніх педагогів.

Війна змінює людські долі й дає поштовх для переоцінки цінностей. І іноді настає мить, коли слід зупинитись, дати оцінку своїм діям та думкам, згадати, кому ми завдячуємо своїм життям. Тому 14 жовтня, в День святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва та символічним днем утворення УПА привітайте наших захисників, подякуйте їм за те, що це свято взагалі існує, покажіть всьому світові, що українці – це одна велика, дружня родина!

 

З Днем захисника України!

Корисні посилання