Із робочим візитом у Верхньорогачицькій громаді побували очільники Каховського району

12.08.2021 14:38:15
Із робочим візитом у Верхньорогачицькій громаді побували очільники  Каховського району

11 серпня 2021 року голова Каховської райдержадмінстрації Наталя Стаднік і голова Каховської районної ради Валерій Брусенський відвідали із робочим візитом Верхньорогачицьку селищну раду.

Розпочалася робота в громаді зустріччю із активом селищної ради – селищним головою Світланою Коротун, заступником селищного голови Дмитром Безрідним, секретарем ради Любов’ю Мельник, начальниками структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради та керівникам організацій і установ громади.

«Територія Каховського району простяглася на сотні кілометрів. Тож сьогодні ми з головою районної ради відвідуємо кожну територіальну громаду новоствореного району аби якнайкраще долучитися до вирішення нагальних питань. Мета наших візитів – це обговорення шляхів спільної співпраці щодо вирішення питань розвитку громад, що увійшли до складу укрупненого Каховського району», – підкреслила Наталя Стаднік.

Далі під час робочого засідання, що відбулося у форматі «круглого столу» вирішувалися питання пов’язані з життєдіяльністю громади.
Зокрема, селищним головою Світланою Коротун було підняте питання щодо ремонту доріг, які пролягають населеними пунктами громади та розпочатого й незавершеного капітального ремонту мостів у селищі Верхній Рогачик.

«Ще в квітні поточного року у Верхньорогачицькій селищній раді розпочато капітальний ремонт двох мостів на автомобільній дорозі загального
користування державного значення Т-22-08 /Т-08-04/ - Верхній Рогачик – Нижні Сірогози. Один із мостів знаходиться на в’їзді в селище Верхній Рогачик (ділянка на км 18+005), а інший на в’їзді в село Олексіївка Чистопільського старостинського округу (ділянка на км 11+612). Замовником будівельних робіт виступає Служба автомобільних доріг у Херсонській області. Підрядною 
організацією – паралельно на обох об’єктах  – було розпочато ремонтні роботи, які за чотири місяці мали завершитися. Наразі капітальний ремонт призупинили, залишивши односторонній рух, що призвело до надмірного навантаження на один бік мосту в селі Олексіївка – як наслідок зсув ґрунту! Міст в аварійному стані! Ситуація вкрай небезпечна!», –  звернулася до керівників району Світлана Коротун.
 


Селищний голова попросила посприяти у якнайшвидшому вирішенні даної проблеми, адже даний міст, це єдине сполучення між центром громади та чотирма старостинськими округами. Даною дорогою здійснюється підвіз учнів до навчальних закладів.

З керівниками Каховського району також були обговорені важливі питання подальшого розвитку територіальної громади – робота ЦНАПу, утримання закладів освіти та охорони здоров’я. Не залишилося осторонь і питання епідемічної безпеки та ходу кампанії вакцинації проти COVID-19.

За результатами зустрічі були напрацьовані шляхи спільного вирішення порушених питань та співпраці у подальшій роботі.

Корисні посилання