“25 спортивних магнітів”: Кабмін затвердив будівництво Центру олімпійських видів спорту на Херсонщині

31.05.2021 16:15:04
“25 спортивних магнітів”: Кабмін затвердив будівництво Центру олімпійських видів спорту на Херсонщині

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції на розвиток спортивної інфраструктури між місцевими бюджетами. Зокрема, Уряд надасть субвенцію на Будівництво Центру олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт розповів: «Багатофункціональні спортивні комплекси, басейни, льодові арени, палаци спорту були відібрані комісією Мінмолодьспорту до складу якої увійшли також народні депутати України. Серед відібраних проєктів - спортивні об’єкти на яких буде проведена реконструкція або будівництво. Всі комплекси призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом».

Загальна сума субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури - 800 млн гривень. Всього Уряд затвердив 11 об’єктів у різних областях України. З повним переліком можете ознайомитися за посиланням. 

Зазначимо, що об’єкти плануються бути введеними в експлуатацію протягом 2021-2023 років.Корисні посилання