“Мотопробіг єдності”: українські байкери завітають на Херсонщину

13.07.2021 10:44:10
“Мотопробіг єдності”: українські байкери завітають на Херсонщину

Уже 19 липня байкери із різних куточків України, прикрасивши свій транспорт національними символами, вирушать в ювілейний “Мотопробіг єдності”. За традицією, п’ятий рік поспіль, мотоциклісти стартують в Ужгороді. Кінцевою ж зупинкою стане острів Хортиця на Запоріжжі.

У такий спосіб на прикладі мотоспільнот байкери прагнуть показати єднання України, продемонструвати територіальну цілісність та єдність її багатонаціонального суспільства.

На дванадцятий день мотопробігу, 30 липня, байкери завітають на Херсонщину. Уже о 14:30 вони зупиняться колоною в самому центрі Херсона - на площі Свободи. Далі мотоциклісти вирушать в Каховку, де о 17:30 зберуться на площі поблизу каховського водосховища. 

Наступною зупинкою байкерів стане село Чонгар, яке знаходиться неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою АР Крим. Тут вони зупиняться 31 липня об 11:30. Разом із прапором України від початку мотопробігу байкери провезуть кримськотатарський прапор, який передадуть представникам кримськотатарського народу. 

Додамо, що ознайомитися з повним маршрутом мотопробігу можна за посиланням.

Корисні посилання