“Ноутбук кожному вчителю”: освітяни Скадовського району отримали сучасні комп’ютери

29.12.2021 13:35:50
“Ноутбук кожному вчителю”: освітяни Скадовського району отримали сучасні комп’ютери

У рамках проєкту “Ноутбук кожному вчителю”, що реалізується Міністерством освіти і науки та Мінцифрою, вчителям Скадовського району передали 254 ноутбуки. 

Ініціатива націлена зробити навчання в умовах пандемії COVID-19 сучасним та якісним. Ноутбуки оснащені всім необхідним для проведення дистанційних уроків  – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. 

Передав комп’ютери перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв, який зазначив, що реалізація проєкту дозволить зробити дистанційне навчання якісним та сучасним. 

“Після реалізації цього проєкту вчитель не буде стояти у черзі до “вільного комп’ютера” в кабінеті інформатики, а зможе вже зі своїм ноутбуком спілкуватися з дітьми, перевіряти їх знання онлайн, складати плани роботи та виконувати іншу роботу”, - наголосив Андрій Шибаєв. 

Загалом в рамках проєкту 232 заклади освіти Херсонщини отримали 1605 одиниць техніки. Державна субвенція на закупівлю техніки склала понад 24,5 млн грн, громади виділили близько 4,8 млн грн.

Закупівлі проходили максимально прозоро, що дозволило придбати сучасні ноутбуки за оптимальною ціною - 18,3 тис. грн. Завдяки цьому вдалося зекономити понад 2,3 млн грн.Корисні посилання