“Поруч”: безоплатна психологічна підтримка для батьків та дітей

21.09.2022 18:43:29
“Поруч”: безоплатна психологічна підтримка для батьків та дітей

В Україні реалізується проєкт психологічної підтримки “ПОРУЧ”. Він спрямований на підлітків та батьків, чиє звичне життя змінила війна. Професійні психологи готові допомогти вам в онлайн форматі, аби пережите не залишилося травмою на все життя. 

До роботи “ПОРУЧ” долучаються психологи з навичками допомоги людям, травмованим війною, а також ті, хто готовий пройти підготовку і стати до надважливої у цей час роботи.

Психологи допомагають не лише підліткам, а й батькам, адже саме батьки мають не лише дати ради собі, але й підтримувати своїх дітей. 

У рамках проєкту працюють також групи підтримки для вчителів, які зараз продовжують працювати з дітьми та потребують підтримки. Це непросто, тож зайвої підтримки тут не буває.

Ознайомитися з проєктом “ПОРУЧ” та записатися на психологічну консультацію, можна за посиланням. 

Також є можливість батькам та дітям записатися на індивідуальні психологічні консультації. Зробити це можна за посиланням.

Проєкт “Поруч” реалізується ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» разом з Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії, Асоціацією когнітивно-поведінкової терапії та за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Корисні посилання