“Велике будівництво” на Херсонщині: голова ОДА перевірив хід реалізації програми у Голопристанському районі

12.06.2020 11:42:58
“Велике будівництво” на Херсонщині: голова ОДА перевірив хід реалізації програми у Голопристанському районі

На Херсонщині триває “Велике будівництво”. Хід реалізації національної програми у Голопристанському районі перевірив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. Під час робочої поїздки очільник області відвідав школу та амбулаторію у селі Нова Збур'ївка, гімназію і новозбудовану дорогу в м. Гола Пристань. 

Триває капітальний ремонт навчально-виховного комплексу “Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю” у м. Гола Пристань. Вартість робіт складає 11,7 млн грн. Вже 1 вересня 557 школярів прийдуть у відремонтовану гімназію.

Також у місті по вулиці 1 Травня вже відремонтована дорога, яка входить до об'єктів програми “Велике будівництво”. Вартість будівництва - 13,6 млн грн. Тут покладено нове дорожнє покриття, встановлені знаки та пристрої примусового зниження швидкості, нанесена дорожня розмітка.

У селі Нова Збур'ївка вже майже завершено будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Вартість будівництва склала близько 8,8 млн грн. Наразі об'єкт готовий на 80%. Тривають фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи. У серпні планується завершення усіх будівельних робіт та відкриття амбулаторії, яка обслуговуватиме близько 8 тисяч жителів села Нова Збур’ївка.

Крім цього, очільник області ознайомився з умовами навчання дітей у Новозбур'ївській школі №1, де навчається 437 дітей.  У рамках реалізації програми “Велике будівництво” скоро розпочнеться реконструкція освітнього закладу. Наразі вже проведено тендер і визначено підрядну компанію, яка й проводитиме капітальний ремонт. Найближчим часом планується підписання договору з підрядником. Вартість реалізації проєкту становить близько 21,6 млн грн.

За програмою передбачені: заміна каналізації та зовнішнє утеплення фасадів. Внутрішні прилади опалення замінять на енергоощадні із застосуванням регуляторів тепла. Відповідно до програми «Нова українська школа», планується зведення надбудови, де розташується, зокрема, сучасна спортивна зала. Також на території школи відкриють новий багатофункціональний майданчик із зонами для футболу, боксу та занять танцями. Планується, що новий навчальний рік діти почнуть у відремонтованій школі.

Нагадаємо, що загалом у рамках реалізації національної програми “Велике будівництво” на Херсонщині планується будівництво або реконструкція наступних об'єктів: 

  • 6 шкіл (2 нові та 4 добудови); 

  • 6 дитячих садочків (4 нові та 2 добудови);

  • 8 спортивних стадіонів (3 нові та 5 добудов), 

  • 8 приймальних відділень екстреної медичної допомоги в опорних лікарнях Херсонської області;

  • будівництво 127,5 км доріг 62 об’єкти (17 автомобільних доріг загального користування місцевого значення та  45 вулиць і доріг комунальної власності).Корисні посилання