Херсонські фіскали провели 327 фактичних перевірок РРО

05.09.2019 06:43:35
 Херсонські фіскали провели 327 фактичних перевірок РРО

За інформацією спеціалістів відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 01.09.2019 проведено 327 фактичних перевірок платників податків щодо дотримання податкового законодавства.

Це на 30 перевірок менше, ніж торік, та на фоні незначного скорочення кількості перевірок фіскали області відзначають підвищення якості контрольно - перевірочних заходів. Майже 64 відс. нарахованих податкових зобов’язань відразу ж узгоджуються та підлягають сплаті платниками податків.

За результатами проведених фактичних перевірок бізнесменів області із донарахованих податкових зобов’язань у сумі 6,6 млн. грн. узгоджено 4,2 млн. грн. та  сплачено до бюджету 2,8 млн. гривень.

Варто зазначити: ризикоорієнтований підхід до проведення перевірок передбачає включення до плану - графіка лише проблемних платників, які допускають порушення законодавства, відтак - створюють ризики для наповнення бюджету. Представників соціально відповідального бізнесу фіскали Херсонщини перевірками не турбують.

За інформацією прес-служби Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі



Корисні посилання