На Херсонщині використано майже 58 тис. доз вакцин від COVID-19

22.06.2021 12:06:58
 На Херсонщині використано майже 58 тис. доз вакцин від COVID-19

Сьогодні відбулася традиційна щотижнева селекторна нарада щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області. Перед початком засідання, яке відбулося під керівництвом заступника голови ОДА Андрія Шибаєва , хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Другої світової війни.

Далі перейшли до розгляду питань порядку денного. Зокрема, обговорили  епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на Херсонщині коронавірусної хвороби COVID-19. Як доповів директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко, наразі в області  здійснено 57 786 щеплень, в тому числі 1 дозу отримали - 45 643 особи та 2 дозу - 12 143, визначених цільових груп на етапах Дорожньої карти:

«Нагадаю, цими вихідними  в області працювали 8 центрів масової  вакцинації населення, для роботи у яких було залучено 8 мобільних  бригад та провакциновано 755 людей.  Тож, я звертаюсь з проханням до всіх голів ТГ, активно та своєчасно інформувати населення  про роботу ЦВН, скласти відповідні графіки, аби всі охочі  мали змогу провакцинуватися».

Окрім того, станом на сьогодні, на Херсонщині визначено 93 пункти щеплень ЗОЗ первинного рівня та підготовлено 26 мобільних бригад, які щодня готові щепити до 4, 5 тис. осіб. 

Також продовжують працювати 6 пунктів щеплень в амбулаторіях ПМСД для вакцинації громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Першу дозу вакцини вже отримало 7 людей.Корисні посилання