Обговорили хід проведення призову на строкову військову службу

07.06.2019 14:49:31
 Обговорили хід проведення призову на строкову військову службу

Сьогодні, 07 червня, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Чабана відбулася селекторна нарада щодо проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2019 році.

У нараді взяли участь голови районних державних адміністрацій, військові комісари районів області, голови військово-лікарських комісій та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Вадим Чабан звертаючись до присутніх наголосив, що потрібно  максимально злагоджено працювати для того, щоб вчасно й у повній мірі виконати планове завдання.

На нараді розглянули проблемні питання, що виникають з черговим призовом та заслуховували доповіді голів районів з приводу виконання планового завдання призовів громадян України на строкову військову службу.

Завершуючи нараду, Вадим Чабан ще раз наголосив на важливості роз’яснювальної роботи з питань строкової служби у колективах кожної установи, підприємства, організації та нагадав, що призовники за ухилення несуть адміністративну відповідальність.Корисні посилання