Стартував новий робочий тиждень

25.11.2019 13:49:22
Стартував новий робочий тиждень

У понеділок, 25 листопада 2019 року, у Верхньорогачицькій райдержадміністрації робочий тиждень розпочався із наради при голові районної державної адміністрації Наталії Тарасовій, за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників організацій та установ району.

Першочерговим до розгляду стало питання щодо ходу опалювального сезону та дотримання відповідного температурного режиму в закладах освіти та медицини району. Крім того, обговорили стан наповнення бюджету району та роботи комісії із легалізації зайнятості населення.

Опісля всі присутні долучилася до щотижневої селекторної наради під керівництвом очільника Херсонської області Юрія Гусєва на якій було опрацьовано питання щодо моделювання мережі надання публічних сервісів та послуг в області, формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2020 рік та стану реалізації проектів, які фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2019 році та проекти, які подані для участі у конкурсному відборі на 2020 рік.

 

 

 

Корисні посилання