У Херсоні створюють комфортні умови для надання адмінпослуг

24.11.2020 13:21:46
 У Херсоні створюють комфортні умови для надання адмінпослуг

Сучасна, простора та зручна для маломобільних верств населення нова будівля відділу реєстрації проживання фізичних осіб Херсоні вже на завершальній стадії ремонту. За ініціативою голови облдержадміністрації Юрія Гусєва та за підтримки міської влади відділ з міської ради перенесено до іншої будівлі, аби громадяни та фахівці знаходилися в кращих умовах.

Із виконанням будівельних робіт в приміщенні ознайомився перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій разом з представниками місцевого самоврядування.

«Обов’язок влади – створити умови, аби люди могли отримувати адміністративні послуги якісно, вчасно і на належному рівні. Добре, що цьому питанню приділяється значна увага», - зазначив Дмитро Бутрій.


Наразі в будівлі посилено існуючі будівельні конструкції стін, замінено комунікації, вікна, утеплено фасад. Крім того, здійснюються роботи із влаштування благоустрою внутрішнього двору, а також внутрішнє облаштування приміщень.

За словами Херсонського міського голови Володимира Миколаєнка, до кінця тижня тут вже будуть надавати послуги з реєстрації місця проживання фізичних осіб, і  паралельно закінчуватимуться ремонтні роботи. Загальна сума виділених на роботи коштів становить близько 13 млн грн.

 Корисні посилання