На Херсонщині власники молодняка великої рогатої худоби беруть участь у державній програмі нарахування бюджетної дотації.

20.06.2018 11:22:34
На Херсонщині власники молодняка великої рогатої худоби  беруть участь у державній програмі нарахування бюджетної дотації.

Більше 200 осіб відвідали кущові семінар-наради, присвячені державній підтримці агропромислової сфери, які проводились для районів Херсонської області.  Заходи у форматі тренінгів для представників обєднаних територіальних громад, сільських та селищних рад проводились за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку облдерржаміністрації.
Під час тренінгів фахівці Департаменту надавали уповноваженим особам органів місцевого самоврядування роз’яснення стосовно отримання державної підтримки в галузі АПК у 2018 році. У тренінгах також брали участь представники ДП «Агентство з ідентифікації тварин», Держпродспоживслужби, районних державних адміністрацій, фахівці районних ветеринарних лікарень.
Головна увага під час нарад була зосереджена на державній програмі - нарахування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби у господарствах населення, в якій головним виконавцем є органи місцевого самоврядування.Також учанникам зібрання  було надано рекомендації стосовно порядку отримання компенсації, збору документів, складання відомостей та подання їх до Департаменту агропромислового розвитку, облдержадміністрації..
На сьогоднішній день кошти за молодняк, документи на який було подано до 1 травня, вже почали надходити на рахунки фізичних осіб. Як зазначив Директор Департаменту Олександр Паливода, наразі спостерігається зацікавленність власників молодняку щодо реєстрації тварин, і очікується, що кількість осіб, що братимуть участь у даній державній програмі значно зросте.
Нагадаємо, що під час першого етапу прийому документів Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації було отримано документи на 445 телят віком від 4 до 13 місяців на загальну суму 379,0 тис. гривень.

Департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністраціїКорисні посилання