"Все, чого ми досягли – результат співпраці управлінь, відділів, секторів, служб райдержадміністрації з районною, селищною та сільськими радами, депутатами всіх рівнів, установами і підприємствами району", - Олександр Єрохін

28.02.2018 12:56:26
"Все, чого ми досягли – результат співпраці управлінь, відділів, секторів, служб райдержадміністрації з районною, селищною та сільськими радами, депутатами всіх рівнів, установами і підприємствами району", - Олександр Єрохін

Публічний звіт голови райдержадміністрації Олександра Єрохіна відбувся сьогодні, 28 лютого у приміщені адміністративної будівлі. З повним текстом публічного звіту голови РДА можна ознайомитися на офіційному сайті РДА (http://gorn-vlada.gov.ua/doc/447).

Олександр Єрохін ознайомив присутніх з основними показниками соціально-економічного розвитку за період своєї діяльності протягом 2017 року. З-поміж основних досягнень а агромисловій галузі названо: 

При посіві зернових культур в районі застосовуються новітні технології «mini-till» і «No-till», які дають можливість знизити витрати на обробіток. Для забезпечення безперебійної та ефективної роботи зрошувальних систем та насосних станцій в районі підготовлено - 16,7 тис. га, або 100% внутрішньогосподарської зрошувальної системи, дощувальних машин - 240 шт. В 2017 році полито – 17300 га, кратність поливів склала - 10,7.

ПрАТом «Фрідом Фарм інтернешнл» здійснені заходи з модернізації зрошення на 24 фрегатах шляхом заміни на австрійські машини Бауер.Загальна сума витрат склала 66 млн. грн. З початку року придбано 53 одиниці техніки вартістю - 41,7 млн. грн у тому числі 12 високопродуктивних комбайнів( John Deere, New Holland, Claas Lexion). Господарствами всіх форм власності зібрано ранніх зернових 24988 га.

Крім того, за звітний період у тваринництві впроваджено інвестиційний проект «Гуси-Ольгино» загальною вартістю - 12 млн. грн. Проінвестовано - 9,3 млн. грн. На даний час поголів'я складає - 12862 голови, в тому числі молодняка – 9637 голів. 

Одна з обговорюваних тем під час публічного обговорення була пов'язана з ремонтом вулиць і доріг комунальної власност, де у звітному періоді і виконано робіт на загальну суму - 6138,0 тис. грн., на поточний ремонт доріг загального користування – 849,6 тис. грн. Крім того, запрошені цікавилися у керівника РДА та голови Горностаївської ОТГ можливістю створення власного комунального автопарку з придбанням автобусів, що могло б значно покращити ситуацію, яка, останнім часом, є найбільш обговорюваною. Як повідомив селищний голова Дмитро Ляхно наразі це питання знаходиться на контролі і вже є певні напрацювання.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху було капітально відремонтовано 3903,4 м2 вулично - дорожньої мережі в населених пунктах Горностаївка, Каїри та Дубівка. Проведено поточний ремонт 12435,6 м2 на загальну суму - 3788,253 тис.грн. у населених пунктах Антонівка, Горностаївка, Зелений Під, Велика Благовіщенка, Василівка, Новоєлизаветівка, Каїри, Ольгине, Славне, Дубівка, Костянтинівка, Червона Поляна та Старолук’янівка. Крім того, встановлено зупинковий павільйон у селі Нові Олешки (18,5 тис.грн.) та відремонтовано пішохідний міст у с. Заводівка на загальну суму 67,84 тис.грн.

За словами очільника райдержадміністрації Олександра Єрохіна у районі забезпечено виконання законодавства у соціальній сфері, нарахування і виплат державних гарантій. Значна увага приділяється оздоровленню та психологічній реабілітації учасників АТО в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті. У 2017 році оздоровлено 4 учасника АТО ( 1 – інвалід війни, 3 учасника бойових дій). На обліку для отримання санаторно-курортної путівки станом на 1січня 2018 року перебуває 4 учасника АТО.

У районі на квартирному обліку перебуває одна сім’я загиблого військовослужбовця в АТО. Дане питання знаходиться в стадії вирішення. З державного бюджету буде виділено грошову компенсацію для отримання житлового приміщення.

Запроваджено парціальну програму «Україна - моя Батьківщина» у Костянтинівському я/с та Ольгинському я/с та введену англійську мову у Костянтинівському я/с з 01 вересня 2017 року.

У районі функціонують заклади освіти та медицини, під час розподілу коштів районного бюджету враховуються пропозиції щодо фінансування від керівників закладів.

Насамкінець голова райдержадміністрації Олександр Єрохін сказав: "Все, чого ми досягли – результат співпраці управлінь, відділів, секторів, служб райдержадміністрації з районною, селищною та сільськими радами, депутатами всіх рівнів, установами і підприємствами району."

Корисні посилання