Зранку у селищі Горностаївка дороги вкрилися "кашею" із мокрого снігу

03.03.2018 13:10:16
 Зранку у селищі Горностаївка дороги вкрилися "кашею" із мокрого снігу

Після підвищення температури повітря у Горностаївці дороги вкрилися "кашею" із мокрого снігу. Товстий шар мокрого кашоподібного снігу з'явився після потепління та опадів у вигляді дощу.

За оперативними даними завідувачки сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Віти Євдокимової, 3 березня розпочато роботи з очистки автомобільних доріг у двох ОТГ району. Крім того, за повідомленням очільника місцевого відділу автомобільних доріг Анатолія Біди, розчищувальні роботи силами обласного автодору ведуться на автомобільних шляхах Великолепетиського та Каховського напрямків. Всього задіяно 5 одиниць техніки.

За повідомленням місцевих рятувальників , вночі з 2 на 3 березня 2018 року рятувальники 9 ДПРЧ смт. Горностаївка визволяли з снігового полону громадян, що опинились в сніговій пастці на дорогах району. Дехто з них не зважив на попередження синоптиків та рятувальників, але декого й справді в негоду вирушити в путь змусила нагальна потреба. Зокрема, в одному з автомобілів перебувала вагітна жінка. Їх не лише визволили з снігового замету, а й супроводили до лікарні, аби пересвідчитись у тому, що вони проведуть решту цієї ночі без ускладнень. Працювати рятувальникам довелось у надважких погодних умовах з 20 години вечора і майже до 07 години ранку. Та головне, що цієї ночі змогли допомогти всім, хто того потребував.

Мешканці селища у соціальних мережах поділилися фото зі станом доріг, які вкриті сніговою кашею. Свій коментар до фото надав очільник Горностаївського комбінату комунальних підприємств Андрій Афанасьєв, незважаючи на застарілий технічний стан спеціальної техніки, він запевнив, що від ранку триває очистка доріг у селищі: " Комунгосп сьогодні протягом всього дня прочищає дороги, а завтра плануємо посипати вулиці та перехрестя шлаком. Робимо все можливе."

Корисні посилання