Зустрічі голови районної державної адміністрації Сергія Старуха з аграріями Високопільщини

13.07.2017 13:17:48
 Зустрічі голови районної державної адміністрації Сергія Старуха з аграріями Високопільщини

З метою вирішення актуальних питань життєдіяльності району, а також залучення громадськості до спільного їх вирішення, впродовж тижня голова районної державної адміністрації Сергій Старух спільно з начальником агропромислового розвитку районої державної адміністрації Олександром Старченком та інспектором з питань праці Олегом Князєвим здійснив робочі візити  до Малошестірнянської, Нововознесенської, Іванівської, Зарічненської сільських та Архангелської селищної рад. Зустрічався з аграріями.

Одним із найактуальніших та найобговорюваніших питань, на сьогодні, є ремонт  доріг. Тож, очільник району довів до відома присутніх, що  рішенням сесії обласної ради від 9 червня 2017 року затверджено обласну програму виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2017-2018 років, у план якої, включено ремонт доріг Високопільщини.

Проте, на капітальний ремонт автошляхів в межах району можна розраховувати лише у наступному році. На ці потреби за програмою облради необхідно спрямувати більше 800 млн. грн. Але ремонтувати автошляхи треба вже сьогодні.

З червня поточного року розпочато ремонтні роботи автошляху Т-22-07 у межах Високопілля. На сьогоднішній день кошторисна вартість ямкового ремонту, який планується здійснити у 2017 році у межах району (від Нововоронцовського до Великоолександрівського району) складає 26 млн. грн.

Планується, що частина коштів, а саме 3,5 млн. грн, надійде з обласного бюджету, близько мільйона район повинен вишукувати самостійно, також є надія на спонсорську підтримку ПАТ «АрселорМітталБерислав». Як зазначив голова райононної державної адміністрації, в районі діє Цільовий фонд розвитку інфраструктури Високопільського району у складі спецфонду районного бюджету по залученню коштів на ремонт доріг та закликав аграріїв не стояти осторонь цієї проблеми.

Під час зустрічей присутні порушували питання відновлення у районі роботи дорожньо-будівельного підприємства, створення власного заводу по виготовленню асфальту та якість виконання ямкового ремонту і контролю за використанням коштів, що надходитимуть до спецфонду.

Також Сергій Старух зазначив, що на території району проводиться перевірка використання земель комунальної та державної власності. Відповідні заходи сприятимуть  наповненню бюджетів всіх рівнів.

Присутні порушували питання і легалізації найманої праці. Інспектором з питань  праці  проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо легалізації найманої робочої сили, а  з серпня поточного року розпочнуться  перевірки використання найманої праці відповідно до вимог трудового законодавства.

Актуальним на сьогодні залишається й питання прийому молока від населення району. Чи не щодня до районної державної адміністрації звертаються зі скаргами як здавачі, так і заготівельники молочної продукції. Одні скаржаться на занижену ціну, інші – на якість. Як зазначив очільник району, головною проблемою тут є відсутність договорів між сторонами. Тому, у районі створено робочу групу, яка здійснює перевірки щодо  якості  молочної продукції, наявності паспортів на  велику рогату худобу, заключення договорів між заготівельниками молока та населенням.

Робочі зустрічі голови районної державної адміністрації продовжуться на підвідомчих територіях сільських, селищних рад.

Корисні посилання