Відбувся робочий виїзд до Великокардашинської сільської ради

04.10.2018 13:11:56
Відбувся робочий виїзд до Великокардашинської сільської ради

02 жовтня 2018 року на чолі з головою Голопристанської районної державної адміністрації Тетяною Гасаненко, першим заступником голови районної державної адміністрації Віктором Богачуком, радником районної державної адміністрації Оленою Антюшиною був здійснений виїзд робочої групи до Великокардашинської сільської ради.

Під час виступу перед громадою керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб відповідали на питання присутніх та надавали методичну допомогу відповідно до своєї компетенції.

Начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Галина Козакова, розповіла присутнім, які документи необхідно подавати для оформлення субсидій відповідно до останніх змін у законодавстві, і за яких умов громадяни не мають права на оформлення субсидій.Також в сільській раді були залишені листи, для мешканців, якім необхідно подати додаткові документи для оформлення субсидії.

Заступник директора Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Вікторія Задорожня, проінформувала присутніх про надання послуг міськрайонним центром. Також зазначила, що всім безробітнім будуть пропонувати укласти контракт на проходження військової служби.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Олександр Бурлаков ознайомив присутніх з правилами надання дотації за молодняк на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого, в установленому порядку, молодняка великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб.

Перший заступник начальника Голопристанського відділення Олешківського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Херсонській області Микола Науменко, звернув увагу присутніх на те, що послугами Пенсійного фонду можна користуватись через реєстрацію в Інтернеті та системі СМС-інформування Пенсійного фонду. Розповів присутнім що вже зараз необхідно подумати про страховий стаж, для призначення пенсії в майбутньому.

Виконуюча обов’язків головного лікаря Комунального підприємства "Голопристанський центр первинно-медичної санітарної допомоги" Тетяна Нестьоркіна закликала мешканців сільської ради укласти декларації з лікарем первинної ланки медичної допомоги до кінця 2018року, надала друковані матеріали у яких зазначено фах та стаж роботи кожного лікаря. Також пояснила, що вважається "екстренною" медичною допомогою, а що "невідкладною" медичною допомогою. Закликала мешканців сільської ради проходити щорічно медичні огляди та флоорографію, звернула увагу, що в даний час дуже велика кількість людей хворіє на туберкульоз та рак.

Заступник начальника, начальник бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Артем’єва розповіла присутнім про стан забезпеченості коштів на виплату заробітної плати.

Також, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Ярослава Наумовець надала методичну допомогу з питань роботи та користування системою електронного документообігу ASKOD.

Після обговорення, мешканці Великокардашинської сільської ради мали можливість особисто поспілкуватись та задати питання кожному члену робочої групи.

Корисні посилання