07 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч голови облдержадміністрації Юрія Гусєва з делегацією USAID

10.10.2019 12:35:51

7 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч голови облдержадміністрації Юрія Гусєва з делегацією USAID: головою місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Сюзан Фрітц, постійним представником Бюро ініціатив перехідного періоду USAID в Україні Бенжаміном Лонгом, заступником постійного представника Бюро ініціатив перехідного періоду USAID в Україні Терою Яроч, асистентом з розвитку проектів USAID «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» (UCBI) Вікторією Олексієнко.

Під час зустрічі, в якій також взяли участь директор Департаменту економічного та регіонального розвитку облдержадміністрації Сергій Суворов та начальник відділу з питань підприємництва та адміністративних послуг Павло Кулик, обговорювалися пріоритетні напрямки щодо співпраці з USAID та подальші кроки спільних дій. Зокрема обговорені питання розвитку адміністративних послуг та ЦНАПів Херсонської області, а також можливість їх підтримки проектом USAID.

Слід зазначити, що вказана зустріч відбулась за результатами проведення Міжнародної конференції донорів, яка проходила 17 вересня 2019 року в Києві.

Корисні посилання