13 квітня 2016 року в рамках проведення Тижня молодіжної книги Каховська районна бібліотека провела зустріч з волонтерами, головою Каховської ВГС «Кордон»

15.04.2016 10:23:55
13 квітня 2016 року в рамках проведення Тижня молодіжної книги Каховська районна бібліотека провела зустріч з волонтерами, головою Каховської ВГС «Кордон»

13 квітня 2016 року в рамках  проведення Тижня молодіжної книги Каховська районна бібліотека провела зустріч учнів ЗОШ  №1 (бібліотекар Гарькава О.І., вчитель Чуприна О.О.) з волонтерами,  головою Каховської  ВГС «Кордон» Назаруком  О.І. та Назарук  Л.Б. 

Сьогодні, як ніколи раніше, актуальною є тема миру в нашій багатостраждальній Україні. Живучи під мирним небом, у злагоді один з одним, ми навіть не замислювались над тим, що може нести з собою війна. Війна… Як прикро, що інколи сумні сторінки історії повторюються, і блакитне мирне небо України накрила чорна хмара військового протистояння.  Рідна земля за всю свою довгу історію пройшла війни та мир, поразки та перемоги, проте завжди пишалася вірними синами та доньками, які ціною власного життя боронили і боронять свій край та з надією дивляться у майбутнє. Події останніх  місяців  в котрий раз довели, що український народ неможливо подолати.  Вони тільки об”єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, відчуття причетності до загальнодержавних справ та дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради Незалежності та кращого майбутнього нашої Батьківщини. Скількох  хлопців  вдалося  б  зберегти,  якби  від  початку  війни  на  сході  було  більше  таких  небайдужих  людей,  як ці  наші  земляки.

Саме  про  це  йшла  розповідь  Олександра  Івановича  Назарука. Волонтер  розповів  про  безкорисну  працю  дітей і дорослих Каховщини на благо миру нашої  країни… На  згадку  про  цю  зустріч  Олександр Іванович подарував учням школи фотографії  з  місць,  куди  була  доставлена волонтерська  допомога  нашим  землякам. Вручив листи подяки учням та педагогам, домовились  і про подальшу  співпрацю.

Бібліотекар  РБ Птиця  В.А.  презентувала книжкову  виставку «Україна  для  нас,  ми  для  України». Районна бібліотека бере участь у Всеукраїнській акції по збору книг для бібліотек військових частин «Від  слова до серця,  від  серця до слова» і  пропонує  всім  долучитися  до  акції.

Діти з задоволенням сфотографувалися на згадку. Зустріч закінчилася під виклики: «Слава Україні!» «Героям слава!».

Патріотичний  сторітеллінг  «Ті,  хто  тримають  сонце»
«Уклін тобі, український солдате,
Охоронцю усіх блок-постів.
Ти стоїш, щоб не плакала мати,
Щоб наш прапор завжди майорів!
Ми вдячні, солдате, тобі,
Що тримаєш в руці автомата,
Що у цій нелегкій боротьбі
Не збираєшся ти відступати.
На Донбасі ще й досі стріляють гармати,
Осколками плачуть поля,
Та стоять непорушно наші солдати,
Бо за ними Вкраїна – наша земля!»

«Лист солдату» Паламарчук  Катерина,
учениця  ЗОШ  №6

Корисні посилання