15 шкіл Нижньосірогозького району готові приймати 1400 учнів

31.08.2013 00:45:00

1 вересня 15 загальноосвітніх навчальних закладів району відкриють свої двері для 1400 учнів, з них вперше переступлять поріг школи 146 першачків

1 вересня 15 загальноосвітніх навчальних закладів району відкриють свої двері для 1400 учнів, з них вперше переступлять поріг школи 146 першачків. У кожному навчальному закладі створено умови для здійснення навчального процесу. Проведено поточні ремонти класних кімнат, приміщень, коридорів, харчоблоків, майстерень, спортивних залів, котелень. З метою реалізації в регіонах завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року 01 вересня 2013 року у загальноосвітніх навчальних закладах району відбудеться свято першого дзвоника.
Привітати школярів, вчителів району та вручити подарунки в День знань долучаться керівники районних організацій та установ, за якими вони закріплені відповідно до графіка проведення свята першого дзвоника у навчальних закладах району, який затверджений головою районної державної адміністрації та головою районної ради. Слова вдячності і поваги поколінь та побажання міцного здоров’я, миру і добробуту в день першого дзвоника будуть звучати на адресу вчителів. Молодшим школярам – успіхів у навчанні здійснення їх мрій. Випускникам – впевненості у своїх силах та натхнення у навчанні.

Корисні посилання