IV квартал 2015 року

19.01.2016 09:45:26

Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Херсонської обласної державної адміністрації за ІV квартал 2015 року.

 

У період з жовтня по грудень 2015 року до обласної державної адміністрації надійшло 57 запитів про надання публічної інформації, з яких поштою – 20, електронною поштою – 27, факсом  – 1, телефоном – 2, особисто надано 7.

За категоріями запитувачів 11 запитів надійшли від підприємств та організацій, 5 – від громадських об’єднань, 13 – від юридичних осіб, 23 – від фізичних осіб, 5 – від представників ЗМІ.

Переважну частину запитувачів цікавила інформація щодо розподілу обсягу природного газу, тарифи на теплопостачання; про пільгове перевезення громадян; про виконання в обласній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»; про розмір середньомісячної заробітної плати за 2015 рік керівників облдержадміністрації;   про виділення коштів з державного бюджету на здійснення заходів з адаптації військовослужбовців, учасників АТО, а також щодо надання копій розпоряджень голови обласної державної адміністрації.

48 запитів із вищезазначених питань розглянуто відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Станом на 01 січня 2016 року 9 запитів знаходиться на опрацюванні відповідно до вимог зазначеного Закону.

Корисні посилання