У ХНТУ відкрили виставку «Герої не вмирають»

15.03.2016 09:15:28
У ХНТУ відкрили виставку  «Герої не вмирають»

Сьогодні, 10 березня 2016 року, на базі Херсонського національного технічного університету відбулось відкриття виставки «Герої не вмирають». Захід присвячений пам’яті загиблих у зоні АТО студентів та викладачів вищих навчальних закладів області.

Захід організований і проведений Студентською Радою при Херсонській обласній державній адміністрації. Студентською молоддю вищих навчальних закладів зібрані відео та фотоматеріали для виставки. Найбільше матеріалів було представлено студентами Херсонського державного аграрного університету.

«Події на Майдані та на Східному фронті проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни. Тож пам’ятаймо про них, знайомих і не знайомих, адже вони виконали свій обов’язок перед народом і країною», – зазначив начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Євген Криницький.

Курсант Морського коледжу Херсонської державної морської академії Петро Чепорський та курсант Херсонської державної морської академії Андрій Куля продекламували вірші херсонця Віктора Залевського.

«Ще 2 роки тому ми з вами не знали багатьох слів, пов’язаних з війною. Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням – це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент не злякалися, а пожертвували собою заради своєї Батьківщини», – сказав голова студентської Ради при Херсонській обласній державній адміністрації Роман Ткаченко.

По закінченню заходу всі присутні виконали гімн України.

Корисні посилання