Англійську мову в школах Херсонщини викладатимуть вчителі, підготовлені за програмою Британської Ради

21.02.2016 15:29:45

Сьогодні стартує Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін», розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking».

Так,  21 лютого, у  в актовій залі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської міської ради, відбулася прес-конференція та офіційна частина тренінгу в рамках національного проекту.

Привітала учасників заходу і перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

«Сьогодні наша область, одна із семи областей України, бере участь у пілотному національному проекті. Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін» зможе підвищити кваліфікацію вчителів задля ефективнішого рівня викладання іноземних мов. На вас покладена велика відповідальність. І вам бажаю, щоб все це ви опанували з легкістю», – наголосила Валентина Січова відкриваючи захід.

Під час прес-конференції було відзначено, що навчання вчителів відбуватиметься за каскадним принципом. У Херсонській області на конкурсній основі було відібрано 14 вчителів, які пройдуть підготовку за європейськими стандартами та стануть тренерами-наставниками для колег. Далі кожен із підготованих тренерів проведе навчання для щонайменше 20-ти вчителів англійської мови у своєму місті, районі, селі.

Таким чином до кінця 2016 року близько 4000 вчителів у школах України викладатимуть англійську за європейськими стандартами

Довідка. “Вчителі англійської мови – агенти змін” є спільним проектом ініціативи GoGlobal, Британської Ради в Україні та реалізується за Міністерства освіти і науки України і Фонду Петра Порошенка.

При цьому Британська Рада в Україні забезпечує кваліфікованих тренерів у кожній області України, які беруть участь у пілотному проекті. Міністерство освіти і науки та ініціатива GoGlobal надають координаційну та організаційну підтримку проекту. Фонд Петра Порошенка надасть фінансову підтримку тим вчителям, які стануть тренерами, після проходження тренінгу для тренерів у серпні 2016 року.

Нагадаємо, що 2016 рік  оголошено Роком англійської мови в Україні. Громадська ініціатива GoGlobal, що була підтримана Національною радою реформ, є координатором та промоутером ідеї підвищення рівня знання іноземних мов серед населення України.

Корисні посилання