Центр допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації має механізми впливу – Наталія Возаловська

26.02.2016 10:28:02

На минулому тижні представники Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації провели виїзну зустріч в смт Нововоронцовка. До них долучилися представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, фонду «Милосердя та здоров’я» і Громадської організації «Правовий простір», місцевої влади.

Під час зустрічі учасники АТО скаржились на те, що під час проходження медико-соціальної експертної комісії лікарі зневажливо ставляться до військових та занижують ступінь отриманих ними травм. Наталія Возаловська звернула увагу на те, що Центр має механізми впливу – для початку буде зібрано всю інформацію з цього питання, потім її буде донесено до вищого керівництва. Вона також запевнила, що кожен військовий, який звернеться з такою та іншою проблемою до Центру, отримає супровід та підтримку.

Крім цього, учасники АТО обговорили проблеми, з якими зіштовхуються під час процесу отримання земельної ділянки, соціальних виплат, бойових виплат, реабілітації. Під час зустрічі вони зійшлися на тому, що їм необхідно створювати свою громадську організацію, завдяки якій вони зможуть збиратися та вирішувати існуючі проблеми спільними зусиллями. Також вони хочуть бути активними учасниками громадського життя – прагнуть того, щоб їх долучали до проведення громадських заходів.

Корисні посилання