180 державних службовців ОДА протягом року будуть вивчати англійську мову

05.04.2016 12:12:19

Згідно з Указом Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», зокрема, щодо проведення оцінювання рівня володіння державними службовцями англійською мовою та організації мовних курсів для її вивчення, Херсонською облдержадміністрацію започаткувано курси вивчення англійської мови та підвищення рівня володіння мовою для державних службовців, які розраховані проводитися протягом 9 місяців поточного року.

На базі Обласного центру неперервної підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців відбуваються заняття з вивчення англійської мови, які  державні службовці відвідують у поза робочий час. На сьогодні функціонують 4 групи по 15 чоловік, які будуть навчатись 3 місяці по 2 рази на тиждень. Загалом курси відвідають 180 працівників облдержадміністрації.

У навчанні допомагають викладачі та студенти-волонтери, які навчаються у Херсонському державному університеті.

Як зазначає керівник апарату облдержадміністрації Володимир Клюцевський: «Я вважаю, що держслубовці повинні володіти англійською мовою, тоді у них буде можливість вивчати зарубіжний досвід, відвідуючи країни Європейського Союзу, та реалізовувати його на Херсонщині. Головне, що це не вказівка, а особисте бажання кожного стати краще».

Оцінювання рівня володіння державними службовцями англійською мовою буде проведено по завершенню навчання кожної групи.

Корисні посилання