2 жовтня – Міжнародний день ненасильства

01.10.2018 14:12:22
2 жовтня – Міжнародний день ненасильства

«Ненасильство є найбільшою силою в руках людства. Воно могутніше за найпотужнішу руйнівну зброю, породжену людською винахідливістю» - сказав свого часу засновник філософії та стратегії ненасильства Махатма Ганді. Цей день служить ще одним приводом для того, аби пропагувати гасло ненасильства, в тому числі, шляхом освітньої і суспільно-роз'яснювальної роботи.

З метою недопущення вчинення насильства в будь-яких його проявах Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - Центр) спільно з працівниками відділу «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районним сектором з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України 1 жовтня 2018 року проведено зустріч «Не вчиняй насильство!». До участі у заході були запрошені особи, які засуджені до покарань без позбавлення волі.

Присутні дізнались про історію виникнення вищезгаданого Міжнародного дня та про його ціль, яка полягає в бажанні затвердити культуру миру, терпимості, розуміння і ненасильства. Фахівець Центру також розповіла про відповідальність та наслідки негативної поведінки щодо членів родини, а особливо дітей. Умовно засуджені особи переглянули короткометражні відеоролики з протидії насильству та зробили відповідні висновки. Серед учасників було розповсюджено інформаційні буклети та листівки.

Профілактика цього згубного явища перебуває на постійному контролі Центру та нажаль, не втрачає своєї актуальності. Тому, пропагування здорового спілкування та відносин відбуватиметься і надалі.

 

Корисні посилання