23 листопада відбулось планове засідання колегії Голопристанської районної державної адміністрації

27.11.2018 08:15:24
23 листопада відбулось планове засідання колегії Голопристанської районної державної адміністрації

23 листопада 2018 року при голові Голопристанської районної державної адміністрації Тетяні Гасаненко відбулось планове засідання колегії районної державної адміністрації.

На засіданні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина, голова районної ради Віталій Соловйов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної ради, сільські голови та інші. На початку засідання голова районної державної адміністрації Тетяна Василівна розповіла присутнім, що 12 листопада поточного року, у Києві відбулося сьоме засідання Ради регіонального розвитку під головуванням президента України Петра Порошенка та наголосила про створення в Голопристанському районі районної Ради регіонального розвитку.

Розглянуто наступні питання:

1. Про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2018 рік за 9 місяців 2018 року.

2. Про хід виконання у 2018 році Програми розвитку культури і духовності у Голопристанському районі на 2014-2020 роки.

3. Про підведення підсумків роботи за 2018 сільськогосподарський рік, визначення пріоритетних завдань з реалізації програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2019 рік в агропромисловому комплексі.

4. Про стан реалізації державної кадрової політики в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Після обговорення були прийняті відповідні рішення.

Корисні посилання