23 сім’ї з Голопристанського району вже отримали „ПАКУНОК МАЛЮКА”

26.10.2018 06:26:51
23 сім’ї з Голопристанського району вже отримали „ПАКУНОК МАЛЮКА”

На виконання доручення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та постанови Кабінету міністрів, наказу Міністерство соціальної політики України №1025 від 17.07.2018 "Деякі питання надання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" при народженні дитини", з 1 вересня цього року всі українські сім'ї при народженні дитини отримають набір необхідних речей для немовлят - одноразову натуральну допомогу "ПАКУНОК МАЛЮКА". Це пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми. Це - одноразова натуральна допомога. Така модель — нова для України. Це - новий ідеологічний підхід. “Пакунок малюка” працює на превенцію, на ранню допомогу батькам. Ця ініціатива має всенаціональне охоплення. Проект стартував 1 вересня 2018 року. Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, він містить інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за нею.

“Пакунок малюка” має отримуватися при виписці з пологового будинку. Якщо на момент виписки пакунок у пологовому будинку відсутній, то один з батьків заповнює відповідну заяву, щоб пізніше отримати цей пакунок. Також “пакунки немовляти” видаються незалежно від того, де мати народила дитину — чи то у державному пологовому будинку, чи то у приватному, чи то вдома. Процедура залишається такою ж самою: пишеться заява до служб соціального захисту.

„Пакунок малюка" є соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини під час виписки з пологового будинку та у жодному разі не впливає на грошові виплати та врахування сукупного доходу родини, це — окрема додаткова допомога для новонародженого.

З першого вересня поточного року вже 23 сім’ї з Голопристанського району при народженні дитини отримали „Пакунок малюка”.

Корисні посилання