26 березня 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти "Земля наш спільний дім

04.04.2018 07:44:02
26 березня 2018 року відбувся районний етап  Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти "Земля наш спільний дім

Істотною складовою системи виховання стає екологічне виховання, без якого не мислиться стійкий життєстверджувальний розвиток суспільства. Його метою є формування в особистості екологічної свідомості й мислення. Передумова для цього – екологічні знання, наслідок – екологічний світогляд.

На основі екологічного мислення і свідомості формується екологічна культура, яка передбачає глибокі знання про навколишнє середовище (природне і соціальне), екологічний стиль мислення і відповідальне ставлення до природи, вміння вирішувати проблеми, безпосередню участь у природоохоронній діяльності.

Бережливе ставлення до природи потрібно виховувати у дітей з раннього дитинства, тому одним з основних завдань педагогічних колективів району є виховати екологічно свідомих громадян України, які в майбутньому зможуть масштабно мислити і оберігати природне середовище. Сьогодні рідна Земля благає нас про порятунок та збереження навколишнього середовища.

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 27 лютого 2018 року № 81 «Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу еколого-просвітницьких колективів «Земля - наш спільний дім» та з метою привернення уваги до проблеми екологічного виховання, сприяння розвитку творчих інтересів молодого покоління та виховання у них любові до природи, відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської райдержадміністрації (начальник Чуприна Л.М.) 26 березня 2018 року в районному будинку культури пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім». Творчі виступи учнівських колективів були присвячені темі «Раціональне природокористування».

В огляді взяли участь 11 учнівських еколого-просвітницьких колективів закладів освіти.

Здобувачі освіти розповіли про свою природоохоронну та екологічну діяльність, актуальність та соціальне значення охорони довкілля, як середовища життєдіяльності людини.

Переможцем районного конкурсу стала агітбригада "Зелений паросток майбутнього" Нововолодимирівського закладу повної загальної освіти (керівники Ревіляк С.Г., Бутова І.С.)

Друге місце посіли колективи "Новозбур´ївські природоохоронці" Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" та команда "Джерело" Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти №2.

Третє місце дісталося командам "Еколенд" та "Еколідер" Пам’ятненської та Малокопанівської шкіл відповідно.

Усі учасники конкурсу показали високу виконавську майстерність у висвітленні різнопланових аспектів екології.

Корисні посилання