26 червня 2017 року вІдбувся День поля на тему "Українська модель розвитку часникової галузі"

30.06.2017 06:25:21
26 червня 2017 року вІдбувся День поля на тему "Українська модель розвитку часникової галузі"

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Неделько А.М. 26 червня  2017 року взяв участь у Дні поля на тему «Українська модель розвитку часникової галузі», який відбувся на базі ТОВ «ТД Зоря Плюс» Чаплинського району.

В першій частині заходу на демонстраційному полі було обговорені питання щодо технології вирощування, способи збирання часнику. Відбулося демонстрація комбайна “віброскоба-копалки”, адаптованого для збирання «однозубки».

Також був презентований насіннєвий матеріал для виведення нового сорту часнику, тощо.

В другій половині семінару на пленарній частині були обговорені питання стосовно тенденції ринку, умови зберігання, упаковка та кооперація в часниковій галузі, технологія вирощування часнику на гряді координатним способом, методи поливу при вирощуванні часнику.

На завершення заходу була створена робоча група, яка увійде до Громадської спілки “Таврійський клуб експортерів”. У подальшому, діяльність обраної робочої групи дозволить забезпечити повний цикл технологічного процесу часнику та консолідувати партії даної культури з доданою вартістю для подальшого виходу на експорт.

Корисні посилання