29 жовтня 2016 року в м. Херсоні відбувся осінній ярмарок сільськогосподарської продукції

01.11.2016 09:20:27
29 жовтня 2016 року в м. Херсоні  відбувся осінній ярмарок сільськогосподарської продукції

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2016 року № 781 «Про організацію проведення 29 жовтня 2016 року в м. Херсоні осіннього ярмарку сільськогосподарської продукції», 29жовтня 2016 року в м. Херсоні на площі біля Палацу молоді і студентів (Дніпровський район) та мікрорайоні «Шуменський» на майданчику на розі вулиць Фонтанної та Івана Богуна (Корабельний район) відбувся осінній ярмарок продажу сільськогосподарської продукції.

У вказаному заході взяли участь підприємства-виробники промислових товарів, фермерські господарства, підприємства агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості, у тому числі – роздрібної торгівлі м. Херсона, районні споживчі товариства.

З метою задоволення потреб споживачів в продуктах харчування, їм було запропоновано широкий асортимент якісної сільгосппродукції за цінами нижчими за ринкові, а саме: овочі та фрукти в асортименті, м’ясо та м’ясні вироби, крупи, продукти переробки молока, гриби, яйця курячі, рибу свіжу, хлібобулочні та кондитерські вироби, мед, консервацію, заморожену продукцію,садженці плодових дерев та декоративних рослин тощо.

Близько 5 тонн м’яса свинини, за ціною 50,00 грн/кг, що на 15 % нижче за ринкову, реалізовували підприємства та сільгосптоваровиробники області    (ТОВ «Фрідом Фарм Бекон», ТОВ «Харік» Бериславського району, ПП Двоеневський, ТОВ «Зоотехнологія»), м’ясо птиці (ФОП «Деруга» Іванівського району) та яловичину (ПП Ціацура, ДП «Асканійське»).

Свіжу рибу (близько 4 тонн) реалізовували за ціною від 15,00 грн/кг, що на 10 % – 20 % нижче за ціну на ринку.

Яйця курячі за ціною від 18,00 грн/дес. В цілому на ринкових містечках біля Палацу молоді і студентів (Дніпровський район) та на розі вулиць Фонтанної та Івана Богуна (Корабельний район) було реалізовано близько 100 тис. шт. яєць. Цей вид продукції представляли ПрАТ «Чорнобаївське» Білозерського району та ТОВ «Агрокапітал» Каховського району.

Овочеву продукцію було представлено підприємствами Бериславського, Білозерського, Голопристанського, Каховського, Скадовського, Цюрупинського районів та м. Нова Каховкав асортименті за цінами нижчими ринкових.

Широкий асортимент продукції було запропоновано мешканцям міста Херсона облспоживспілкою та районними спілками Каховського, Скадовського та Нижньосірогозького районів.

Кожне торгівельне місце мало вивіску «Купуйте Херсонське» з метою висвітлення  потенціалу сільськогосподарської продукції, що вирощують аграрії Херсонщини.

Крім того, для створення гарного настрою здійснено святкове оформлення площі, місць торгівлі на ярмарку, проводилась концертна програма, відбувся концерт колективів художньої самодіяльності Білозерського, Горностаївського та інших районів. Організація передсвяткового ярмарку дала змогу мешканцям міста Херсона та гостям Херсонської області придбати необхідні продовольчі товари належної якості за цінами виробників, наповнивши споживчий кошик, та отримати святковий настрій.

Корисні посилання