3 млн листівок про Дію та Дія.Цифрова освіта розлетілись по всій Україні

13.01.2022 11:49:21
3 млн листівок про Дію та Дія.Цифрова освіта розлетілись по всій Україні

    Міністерство цифрової трансформації за підтримки «Проєкту підтримки Дія», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, провело інформаційну кампанію з цифрової освіти серед людей поважного віку в регіонах. Для комунікації вибрали традиційний і більш звичний для цієї аудиторії формат друкованих інформаційних матеріалів, в яких закликало безоплатно навчатися цифрової грамотності на платформі Дія.Цифрова освіта та зручно користуватися державними послугами онлайн — без черг, без бюрократії, без корупції — у застосунку Дія чи на порталі Дія.

    3 млн інформаційних брошур-листівок про державні послуги та освітні продукти знайшли своїх адресатів у найвіддаленіших куточках країни завдяки найбільшій мережі поштових відділень Укрпошти.

    Також бібліотеки, які є хабами цифрової освіти, отримали паки з брендованою продукцією для комунікації цифрової освіти серед відвідувачів, щоб ознайомити де та як вони можуть навчитися або підвищити свій рівень цифрової грамотності. Тож ця інформаційна кампанія є важливою для налагодження міцних зв'язків між хабами та цільовою аудиторією.

    Поширення саме друкованої продукції дає можливість донести інформаційні меседжі до різноманітних категорій населення. Як показує показник у понад 1 млн людей, які навчались на порталі Дія.Цифрова освіта, здобувати нову сучасну цифрову професію можна в будь-якому віці — як підліткам, так і людям елегантного віку. Близько 20% всіх користувачів порталу — це громадяни віком 55+ років.

    Нагадаємо, Дія — це екосистема декількох проєктів. Кількість користувачів застосунку Дія вже понад 13 млн. Це цифрові документи в твоєму смартфоні. Серед документів: ID-картка та закордонний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО), а також міжнародний, «жовтий» та «зелений» внутрішні COVID-сертифікати. Ми запровадили перші у світі цифрові паспорти в застосунку Дія, які є повними аналогами паперових та пластикових документів.

    На порталі Дія вже можна отримати онлайн понад 70 державних послуг. Наразі кількість користувачів порталу Дія — понад 12 млн.

    Дія.Цифрова освіта — національний проєкт із розвитку цифрової грамотності. Мета проєкту — навчити цифрової грамотності 6 млн українців за 3 роки. На онлайн-платформі розміщено понад 70 безоплатних освітніх серіалів. На порталі вже зареєструвалися на навчання понад 1 млн українців. Також є офлайн-складова Дія.Цифрова освіта — мережа з 6000 партнерських хабів цифрової освіти по всій країні (бібліотеки, ЦНАПи, приватні компанії тощо), де можна отримати доступ до інтернету та цифрових гаджетів.

Корисні посилання