31 липня відбулось планове засідання колегії Голопристанської районної державної адміністрації

02.08.2018 13:39:37
31 липня відбулось планове засідання колегії Голопристанської районної державної адміністрації

 

31 липня 2018 року при голові Голопристанської районної державної адміністрації Тетяні Гасаненко відбулось планове засідання колегії районної державної адміністрації. На засіданні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної ради, сільські голови та голови об’єднаних територіальних громад району та інші.

Розглянуті наступні питання:

1. Про виконання районного бюджету та бюджетів усіх рівнів за перше півріччя 2018 року.

2. Про розгляд результатів перевірки Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня".

3. Про стан санітарної очистки населених пунктів та проведення заходів з благоустрою на території району.

4. Про заходи по ефективному використанню сільськогосподарських земель району та основні завдання щодо підвищення його рівня.

5. Про виконання програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім" на 2012-2020 роки (протокольно).

6. Про хід виконання Програми розвитку культури і духовності у Голопристанському районі на 2014-2020 роки за підсумками першого півріччя 2018 року (протокольно).

7. Про виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2018 роки (протокольно).

8. Про стан роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування за підсумками першого півріччя 2018 року (протокольно).

9. Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах сільських рад, інших органах виконавчої влади по реалізації вимог контрольних документів протягом першого півріччя 2018 року (протокольно).

Після обговорення були прийняті відповідні рішення.

Корисні посилання