39 проектів регіонального розвитку беруть участь у конкурсі для реалізації їх за кошти ДФРР

22.05.2019 16:09:51
39 проектів регіонального розвитку беруть участь у конкурсі для реалізації їх за кошти ДФРР

Сьогодні, 22 травня, відбулось засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Т.в.о. голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій поінформував, що на виконання статті 24 Бюджетного кодексу України Мінрегіон України довів обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку на 2019 рік для Херсонської області в обсязі 236 млн 338 тис 233 грн.

Обласною комісією вже подано 18 перехідних та незавершених у 2018 році проектів на загальну суму 95,1 млн грн, у тому числі кошти ДФРР – 81,4 млн грн.

Дмитро Бутрій запропонував оголосити додатковий прийом на конкурс проектів з розвитку спортивної інфраструктури, тому що з чотирьох поданих проектів два не відповідають вимогам, які встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» і не можуть приймати участь у конкурсному відборі.

Через це залишилося 2 проекти на суму 8,8 млн грн, що менше встановленої квоти за цим напрямком – 10,2 млн грн.

«Сьогодні у конкурсному відборі беруть участь 39 проектів, які відповідають вимогам законодавства та пріоритетам, визначеним у Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року та Плану заходів з її реалізації», - зазначив т.в.о. голови облдержадміністрації.

Члени комісії отримали матеріали з переліком проектів, які приймають участь у конкурсному відборі; таблицею розподілу інвестиційних програм і проектів між членами регіональної комісії для оцінювання; формою індивідуальної оцінки проектів членом регіональної комісії.

Тож до кінця тижня обласною комісією з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку здійснюватиметься оцінка поданих на конкурс проектів й оціночні листи будуть надані Департаменту економічного та регіонального розвитку облдержадміністрації.Корисні посилання