40 закладів освіти Нової Каховки готові до зими на 100%

27.09.2013 21:52:00

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України усі 40 закладів освіти, а також заклади відділу культури та туризму Нової Каховки готові до зими на 100%

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України усі 40 закладів освіти, а також заклади відділу культури та туризму Нової Каховки готові до зими на 100%. Всі об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства також готові до зими. Оплата населенням станом на 01 вересня 2013 року за послуги водопостачання та водовідведення складає 111,4%. На черговому засіданні виконавчого комітету було заслухано звіт першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова щодо виконання заходів по забезпеченню сталої роботи господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2013/14 року. 
У місті Нова Каховка знаходиться 445 багатоквартирних будинків плюс 7 будинків Дніпрянської селищної ради, із них 379 знаходиться на балансі комунальних підприємств. Із 379 будинків, що знаходяться на балансі комунальних підприємств підготовлено 379, що становить 100%. Паспорти готовності житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період підписані. Заслухавши звіт першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова керівникам бюджетних організацій дано завдання щодекади 5, 15, 25 числа, до кінця опалювального періоду, надавати у відділ комунального господарства виконкому інформацію про стан опалення об’єктів соціальної сфери.  
Керівникам комунальних підприємств потрібно забезпечити на 100% розрахунки очолюваних підприємств за електроенергію і природний газ та споживачів за надані житлово-комунальні послуги. До 01 жовтня 2013 року розробити та погодити з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення оперативні плани спільних дій, спрямованих на запобігання аваріям у системах тепло-, водопостачання та водовідведення.

Корисні посилання