Повідомлення ХОТВ АМКУ

30.09.2016 16:24:48

ПОВІДОМЛЕННЯ
Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Розпочато розгляд справи за наявністю ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діяннях виконавчого комітету Новокаховської міської ради Херсонської області

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (надалі – Відділення) за результатами дослідження ринків послуг з організації відпочинку та розваг у межах Херсонської області встановлено, що виконавчим комітетом Новокаховської міської ради Херсонської області (далі – Виконком) у 2015 році двом суб’єктам господарювання (з м. Олешки та м. Кременчук) було відмовлено в отриманні дозволу на розміщення під час святкування Дня міста атракціонів, об’єктів святкової торгівлі, тощо.

Причиною відмови була достатня кількість місцевих підприємців, які в повній мірі забезпечують потреби м. Нова Каховка у такій діяльності.

Внаслідок таких дій Виконкому, окремим суб’єктам господарювання було створено несприятливі умови діяльності в порівнянні з конкурентами.

У зв’язку з вищезазначеним, Відділенням 27 вересня цього року розпочато розгляд справи за наявністю в діях виконавчого комітету Новокаховської міської ради ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання створюються несприятливі умови діяльності порівняно з конкурентами.

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ Антимонопольного комітету України

м. Херсон 73000, пр. Ушакова, 47

тел./факс: 31-60-29, 49-82-01

e-mail: [email protected]

Корисні посилання