55,7% учнів загальноосвітніх шкіл Великолепетиського району охоплені позашкільною освітою

22.11.2013 17:01:00

Загальна кількість дітей, які відвідують секції та гуртки, становить 55,7% від загальної кількості учнів району

З метою виконання у районі соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо перших результатів забезпечення у районі збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) 18 листопада 2013 року о 15 годині у залі засідань райдержадміністрації перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко провів нараду з керівниками зацікавлених служб району щодо аналізу стану охоплення дітей і молоді у загальноосвітніх навчальних, позашкільних закладах району гуртковою роботою.
В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пуляєва провела аналіз стану щодо охоплення дітей та молоді гуртковою роботою у 2012-2013 та 2013-2014 навчальних роках та повідомила присутнім, що цього навчального року центр дитячої та юнацької творчості відвідують 620 дітей. Це 37,8% від загальної кількості учнів району, що на 2,2% більше, ніж у минулому році. У дитячо-юнацькій спортивній школі займаються 292 вихованці, що становить 17,9%. А це на 1,1% більше, ніж торік. Загальна кількість дітей, які відвідують секції та гуртки, становить 55,7% від загальної кількості учнів району. 
Окрім того, Валентина Пуляєва звернула увагу учасників наради на те, що у районі не тільки збережена мережа позашкільних навчальних закладів, а й з 01 вересня 2013 року з метою виявлення та залучення обдарованих дітей сільської місцевості позашкільною освітою, на базі загальноосвітніх шкіл сіл Мала Лепетиха, Князе-Григорівка та Рубанівка відкрито гуртки турисько-краєзнавчого та художньо-естетичного спрямування.
У ході наради, крім позитивних напрацювань в даному напрямку, виявлено незначні недоліки. Незважаючи на те, що у 2011 році за кошти районного бюджету у приміщенні, де перебувають Великолепетиська дитячо-юнацька спортивна школа та Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості, здійснено ремонт даху та встановлено металопластикові вікна, проблемним питанням залишається ремонт фасаду.
Після проведення наради перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко разом з заступником голови райдержадміністрації Володимиром Мошенцем оглянули гурткові кімнати центру дитячої та юнацької творчості, ознайомилися з виставкою робіт вихованців центру, побували на заняттях гуртків з судномоделювання, «Чарівна бісеринка» та вокального. 
Після безпосереднього спілкування з працівниками центру дитячої творчості та їх вихованцями Олександр Трохименко зазначив, що: «Першочергове завдання Президента України, керівників області та місцевої влади – убезпечити якомога більше дітей від негативного впливу вулиці, максимально залучити їх до занять у секціях та гуртках у позашкільний час. На сьогодні у районі багато талановитих та обдарованих дітей, яких необхідно підтримувати та надавати можливість розвивати свої здібності і таланти. Адже від того, як ми їх будемо виховувати, які моральні та духовні цінності вони сповідуватимуть залежатиме майбутнє нашої держави».

Корисні посилання