6 річниця анексії Криму: на Херсонщині вшанували учасників спротиву незаконній окупації півострова

03.03.2020 14:58:53
6 річниця анексії Криму: на Херсонщині вшанували учасників спротиву  незаконній окупації півострова

Шість років тому весь світ почув про російську агресію в Криму. Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про відзначення на державному рівні 26 лютого Дня спротиву окупації АР Крим та м. Севастополя.

Сьогодні на КПВВ «Чонгар» вшанували учасників спротиву російській агресії.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв звернувся до учасників заходу:
«Сьогодні ми тут, щоб нагадати про те, що Крим не зникне з порядку денного України і ми будемо боротись за повернення всіх тимчасово окупованих територій. Крим – Україна».

Державний Прапор України разом з кримськотатарським підняли на тимчасовій межі з Кримом переселенець з міста Ялта Михайло та керівник представництва Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області Абмеджит Сулейманов.

Разом з Постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем голова ОДА відвідав виставку дитячих малюнків «Крим – це Україна!» та поспілкувався з представниками Меджлісу кримськотатарського народу.

Антон Кориневич зазначив: «Україна все зробить, щоб якнайшвидше в Криму був український прапор. Україна піклується про своїх громадян з Криму. Прикладом цього є КПВВ «Чонгар» і КПВВ «Каланчак».

Патріотичними піснями та перформансом спротиву студенти Української академії лідерства супроводжували захід. Після підняття прапорів вихованці УАЛу виголосили промову щодо проблем, з якими кожного дня стикаються наші громадяни в АР Крим.

По завершенні вони роздавали стрічки з написом «Крим – це Україна!» всім, хто перетинав тимчасову межу з півостровом.
Корисні посилання