#Незламні_херсонці, історії релокованого бізнесу: херсонські “космічні сирники” тепер у Києві 

19.09.2022 19:30:23
#Незламні_херсонці, історії релокованого бізнесу: херсонські “космічні сирники” тепер у Києві 

Про напої та смаколики від “Verde” у Херсоні, напевно, чув кожен містянин. За їхніми “космічними сирниками” та тостами завжди стояла чимала черга. 

Історія мережі “Verde” почалася п’ять років тому, коли підприємиця Аліса Проніна відкрила кав’ярню з десертами.  До 24-го лютого 2022 – це була досить успішна мережа, що налічувала дві кав’ярні та заклад у форматі salad bar. У “Verde” працювало 17 осіб, а від гостей не було перебою. 

Через повномасштабне вторгнення рф Аліса була змушена покинути бізнес і переїхати з родиною до Києва. Разом зі своїм чоловіком вона продовжує справу свого життя, відкривши Verde Salad Bar у столиці. 

“Мені довелося закрити “Verde espresso bar” на Ярослава Мудрого та в ТРЦ “Фабрика”, частину якого спалили росіяни. Для мене – це було дуже боляче та нестерпно. Однак я вирішила, що не дозволю окупантам зламати нам життя. Маю нести частинку Херсона в Києві попри все! Мій чоловік мене підтримав та разом з ним і маленьким сином ми наважилися відкритися у Києві й довести, що у росії нічого не вийде”, - ділиться Аліса. 

Відкрити бізнес з “нуля” було складно, розповідає підприємиця. Потрібно було знайти приміщення, підібрати команду, постачальників продуктів. І все це з 6-місячним малюком на руках. Однак завдяки кропіткій праці та підтримці родини “Verde” тепер радує жителів і гостей столиці смаколиками з Херсона. 

Заклад уже встиг стати популярним серед херсонців, які переїхали з міста до повномасштабного вторгнення або евакуювалися з окупації. Жителів Херсона долучили й до роботи в закладі. Нині у “Verde” працюють кондитер та SMM-менеджер з Херсона. 

“Це шалена підтримка, відвідавши наше кафе, ви майже завжди зустрінете когось з Херсона. Усі чекають, коли місто звільнять від російських загарбників”, – розповіла Аліса. 

У планах в Аліси побудувати мережу закладів не тільки в Києві, а й в області, аби херсонський “Verde” майорів ще яскравіше. Корисні посилання