70 фоторобіт білозерців пропагували сімейні цінності

05.06.2013 17:14:00

В рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” Білозерським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено виставку фоторобіт учасників районного фотоконкурсу «В обіймах щастя!», метою якої було пропагування сімейних цінностей

В рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” Білозерським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено виставку фоторобіт учасників районного фотоконкурсу «В обіймах щастя!», метою якої було пропагування сімейних цінностей, сприяння розвитку духовно і фізично здорової родини, а також підвищення визначальної ролі сім’ї в житті суспільства.
Діти та дорослі переглядали фотовиставку та знаходили знайомі обличчя своїх односельців, адже фотороботи надходили до Центру з різних куточків району від дорослих та дітей. На розсуд глядачів було представлено 70 робіт. Всі бажаючі мали змогу, методом голосування, вибрати переможця глядацьких симпатій. У голосуванні взяли участь 158 чоловік. Жодна фоторобота не залишилася без уваги. Найбільшу кількість голосів отримала робота Тетяни Коробоненко, мешканки смт Білозерка під назвою «Ми – українці!», яку буде розміщено в районній газеті.
Організатори районного фотоконкурсу: Білозерський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, редакція районної газети “Придніпровська зірка”, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відзначили активну участь у конкурсі жителів сіл Східне, Кізомис, Інгулець, Токарівка, Киселівка, Станіслав, Чорнобаївка, Музиківка, Широка Балка, Радянське, Олександрівка та селища Білозерка та побажали усім учасникам добра та злагоди і щоб “обійми щастя” панували у родинах конкурсантів й надалі.

Корисні посилання