#Незламні_херсонці, історії релокованого бізнесу: власник мережі фітнес-клубів відкрив магазин спортивного харчування в Івано-Франківську 

28.09.2022 19:47:03
#Незламні_херсонці, історії релокованого бізнесу: власник мережі фітнес-клубів відкрив магазин спортивного харчування в Івано-Франківську 

Все починалося у 2004 році, коли Сергій Дудка вирішив перетворити свою мрію в реальність. Спочатку чоловік відкрив невеликий спортзал в приміщенні школи з обладнанням, що було зібрано де тільки можна. 

Наполеглива праця, сповнена помилок, поразок та перемог, принесла свій результат. Чоловіку вдалося побудувати успішний бізнес, що продовжував розвиватися. 

До 24 лютого, коли росія почала повномасштабне вторгнення, мережа “Домінант” – це 7 великих фітнес-клубів, персонал яких налічував понад 200 осіб. Клуби пропонували чимало спортивних напрямків – різні види йоги, пілатесу, кардіологічні та силові тренування тощо. Також паралельно у мережі працювали солярії, сауна, баня та готель. 

Усе змінило повномасштабне вторгнення рф. Окупаційна армія розграбувала один фітнес-клуб – винесли все, що їм приглянулось, – спортивне харчування, кавомашини та інше майно. Обладнання вдалося забрати, коли росіяни пішли, й перемістити його на склад. 

Тепер із 7 працюють тільки 5 спортзалів й то в обмеженому режимі. Багато працівників спортклубів виїхали з міста, не залишилося й десятої частини. 

“Продовжуємо частково працювати у Херсоні заради наших відвідувачів та працівників. Для них це підтримка та хоч якийсь позитив у таких складних умовах. Не знаю, як довго це продовжуватиметься, бо окупанти змушують нас переходити в їх липові “юрисдикції”. Цього робити я не збираюсь. Якщо не можна буде працювати, то клуби просто закриємо”, – розповів Сергій. 

Сам Сергій Дудка разом із родиною евакуювався з Херсона на початку березня. Говорить, побоювався, що до нього прийдуть окупанти через його публічну діяльність та підтримку ЗСУ. Власне недаремно, бо росіяни таки цікавилися місцеперебуванням чоловіка. 

Зараз він живе в Івано-Франківську, де намагається відновити свій бізнес. Вирішив почати з магазину спортивного харчування Green Line SV.

Сергій поділився, що відкрити бізнес з “нуля” було складно. У Херсоні залишилися всі активи та обладнання компанії. Вдалося вивезти лише малу частину обладнання з тимчасово окупованого міста. 

“Зараз ми намагаємося активно розвивати Green Line SV. Співпрацюємо з місцевими клубами по продажу спортивного харчування. Плануємо, як тільки буде можливість, вивезти з Херсона обладнання, запустити фітнес-клуб в Івано-Франківську або іншому місті”, - поділився Сергій.

Також у планах – долучати до роботи херсонців. Сергій надіється, що з міста вдасться евакуювати персонал, який ще залишається в окупації. 

“Ми всі надіємося та дуже віримо, що Херсон буде вільним, над містом майорітимуть українські прапори. Аби ми всі змогли туди повернутися, а в Івано-Франківську також продовжимо працювати й ставатимемо тільки міцніше”, – зазначив власник мережі фітнес-мережі “Домінант” Сергій Дудка. Корисні посилання