75 річниця визволення України від нацистських окупантів

30.10.2019 08:43:53
75 річниця визволення України від нацистських окупантів

28 жовтня 2019 року вся країна відзначала День визволення України від нацистських загарбників. Навіть з плином часу ця дата залишається одним із найсвітліших споминів у серці кожного громадянина України. Адже, саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

У рамках відзначення 75- річниці визволення України від нацистських окупантів у Верхньорогачицькому районі було проведено ряд заходів серед яких: тиждні патріотичного виховання у закладах освіти, мітинги-реквієми, урочисті покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських кладовищ та могил невідомих солдатів.

Так, напередодні пам’ятного дня у школах району, в рамках тематичних тижнів, відбулися: уроки пам’яті «Пам’ять у наших серцях», «Спалена, але не скорена», «Нам не забути тих днів»; виховні години з переглядом документальних фільмів «Допоки пам’ять у серці не згасає», «Україна пам’ятає подвиг солдата»; уроки мужності «Часи не обирають», «Загиблі за Батьківщину живуть у пам’яті поколінь».

У бібліотечних закладах району організовано інформаційні викладки літератури «Визволення України: ціна перемоги», «З  перемогою в серці».

У районному краєзнавчому музеї працівниками КУ «Верхньорогачицький районний будинок культури» проведено національно-патріотичну екскурсію з учнями 1-4 класів Верхньорогачицької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів. Директор музею та методисти ознайомили юне покоління з діючою виставкою та земляками, які боронили Україну.

Заходи із вшанування 75-ї річниці визволення України від окупантів відбулися на територіях усіх селищної та сільських рад району. В ході заходів присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто поліг у бою за мир на рідній землі, і тих ветеранів війни, які померли у повоєнні роки.

Корисні посилання