8 пенсіонерів Нижньосірогозького району отримали Почесні грамоти

03.10.2013 18:20:00

8 найактивніших пенсіонерів за участь у громадському житті району були нагороджені Почесною грамотою Нижньосірогозької районної державної адміністрації та Нижньосірогозької районної ради

8 найактивніших пенсіонерів за участь у громадському житті району були нагороджені Почесною грамотою Нижньосірогозької районної державної адміністрації та Нижньосірогозької районної ради, 2 особи нагороджені подякою селищного голови. З метою реалізації ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни) в рамках відзначення заходів до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана напередодні в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено вогник «Добром забуте серце обігріте», який підготували для гостей працівники територіального центру та районної бібліотеки. 
Близько 30 людей похилого віку та ветеранів відгукнулися на запрошення і зібралися за святковим столом. У день свята, 1 жовтня, в районному будинку культури відбувся урочистий захід за участю голови районної державної адміністрації Олександра Шилкіна, голови районної ради Володимира Мельничука, селищного голови Олександра Грушка. 
Не залишилися без уваги і мешканці стаціонарного відділення територіального центру, яке знаходиться в с.Першопокровка, до яких завітали: голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін, голова районної ради Володимир Мельничук, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Інна Пашко, директор територіального центру Людмила Бородіна. Вони поздоровили мешканців відділення зі святом та вручили подарунки. 

Корисні посилання