9 червня 2017 року у Херсонському державному університеті відбулася завершальна зустріч у межах міжнародного проекту Tempus  IV CruiseT.

12.06.2017 07:02:51
9 червня 2017 року у Херсонському державному університеті відбулася завершальна зустріч у межах міжнародного проекту Tempus  IV CruiseT.

Стіни вишу гостинно прийняли іноземних професорів, а також представників готельно-ресторанного бізнесу і туризму в Херсонського регіону.

У заході також взяли участь представники Департаменту  інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації.

Отримано Сертифікати, що затверджує участь у навчальних програмах:

  1. «Service Quality – Selected Tools» (Wolfgang Fuchs, Gemany)
  2. «Regional tourism policy in Slovakia» (Yana Kucherova, Liudmyla Eleksova, Slovakia)
  3. «Digital Media & Tourism» (Philipp Corradini, Italy)

В ході зустрічі присутніх поінформували про результати проведення проекту CruiseT, а саме:

  • прискорено та розширено співробітництво між вищими навчальними закладами, компаніями, асоціаціями та органами громадського управління туризмом в Грузії та Україні;
  • утворено коопераційну мережу та 3 регіональних компетентних центри для розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні;
  • проведено професійну кваліфікацію проектних партнерів з теми «Круїзний туризм» та інших важливих тем у галузі туризму, в Грузії та Україні розроблено та проведено програми навчання та освіти («Training & Education») в рамках «Cruise Tourism Management»;
  • послуги з проведення досліджень і консалтингу («Research & Consulting»), що надаються ВУЗами, в рамках круїзного туризму, розроблені, випробувані та реалізовані;
  • система контролю і забезпечення якості результатів проекту розроблена та впроваджена;
  • система заходів щодо забезпечення стійкості та розширення результатів проекту розроблена;

CruiseT спирається, за принципом «Bottom-up», на ініціативи туристичної індустрії в області круїзного туризму, та разом із тим підтримується та зміцнюється за допомогою наукової туристичної експертизи, проведеної експертами з університетів країн Євросоюзу, країн-партнерів і Туреччини, в галузі освіти, досліджень та інновації.

Варто зазначити, що участь в проекті Tempus  IV CruiseT «Створення центрів компетенції з розвитку круїзного туризму Чорноморського регіону» є надзвичайно перспективним для Херсонської області. Завдяки участі у ньому Херсонщина набула позитивного іміджу в галузі туристичної привабливості, вивчає та має можливість впроваджувати європейський досвід при формуванні нових стандартів туристичного обслуговування.

Довідка.  В рамках програми Європейської Комісії з туристичної освіти TEMPUS на Херсонщині з липня 2015 року реалізується проект «CruiseT» – «Створення мережі спеціалізованих центрів компетенції щодо підтримки та розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні», метою якого є розвиток і зміцнення співпраці країн Євросоюзу зі східноєвропейськими державами та кооперації дій між країнами Чорноморського регіону у сфері розвитку туристичного потенціалу, а також круїзного туризму. За результатами впровадження проекту на базі Херсонського державного університету відкрито Регіональний центр розвитку туризму в регіоні.

Корисні посилання